| nevermind3322 a întrebat:

Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca intr-o dimineata v-ati trezi hermafroditi?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mi-as alinta mugurasu laughing

| neutrino a răspuns:

M-as culca repede inapoi!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu ai cum sa te trezesti hermafrodit, pur si simplu te nasti asa.Si exista mai multe tipuri de hermafrodism:XY, ca tulburare genetica, adevarat si XX.La cel adevarat individul are atat sisteme de reproducere feminine, cat si masculine.Nu se poate stabili sexul.XX in care organele sexuale externe ale femeii au aspectul sistemului reproducator masculin.XY, barbatul are organele genitale externe de tip feminin.Si cel ca tulburare genetica, care dupa cum se observa din nume individul are anomalii comportamentale si sexuale.
De aici rezulta ca asta e o intrebare idioata, pusa de un copil de maxim 14 ani.
Presupunem prin absurd ca as fi hermafrodit, atunci cu siguranta as da o fuga la doctor sa ma opereze sau ceva de genul, alta solutie nu e.

| tinasweetcake a răspuns:

Laba.