| Georrggy a întrebat:

Care ar fi ultima voasrta dorinta inainte de a muri? Funda pentru ce mai bunawinking

Răspuns Câştigător
| andaya08 a răspuns:

As alege sa nu mor laughing. Ca ar fi o ultima dorinta, nu thinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa mor impacat stiind ca am invatat un incepator sa conduca un autotren si notiunile elementare.

| Woodenpints91 a răspuns:

Să tacă toată lumea timp de 5 minute, până mor.
Nu de alta, da-mi palce să am mereu ultimul cuvânt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi se dea voie sa invat limba chineza si, de ce nu, japoneza dupa aceea.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

După aceea cînd și unde?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dupa aceea, in aceeasi viata. As cere sa invat chineza si japoneza. Mi-as trai viata linistita pentru ca ar dura o vesnicie.

| Mαdαliηα a răspuns:

Sa o vad pe...sa vad pe cineva, pe care nu pot acum puppy dog eyes.