| anonim_4396 a întrebat:

Care ar putea fi motivele pentru care un tata refuza sa faca acte de casatorie cu mama copilului si o mai si trateaza urat, vorbind despre alte femei, amenintari, acuzatii, cereri? Si copilului sa aiba motive sa nu ii faca buletin, motivul ca "nu ii trebuie"? La piata le duce intre tigani, merge distant nu sta langa ele, nu le duce intre oameni, ci in mediu rural, apoi copilul (care este fiica) incepe sa aiba probleme pe strada si pe la scoala cu tigani, ar putea avea vreo legatura?

1 răspuns:
| viviana29 a răspuns:

Nu are nici o legătura... pur și simplu este un om nepăsător și care ii place sa va manipuleze!