| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost cele mai bune decizii pe care le-ati luat in viata?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Căsătoria.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru sadrian46):

Ce draguuuuut

| Furnicuta000 a răspuns (pentru sadrian46):

Bravo. Sa va traiasca happy

| sadrian46 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Tu copilă, de ce nu dormi la ora asta, n-ai somn?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru sadrian46):

Asa se pare?

| sadrian46 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Asta era azi noapte.

| Mandeliu a răspuns:

Cand m-am apucat de sport, respectiv de box. Am plecat de la undeva la 65kg la 1, 70 aproape, abia puteam sa alerg 100 de metri si, dupa vorbele maestrului, "nici nu stiam sa merg". 4 luni mai tarziu, am ajuns la 58kg (momentan cred ca am vreo 60, am fost nevoit sa stau acasa o perioada ca am racit urat si m-am ingrasat inevitabil), inaltimea nu s-a schimbat mult. Acele cateva kilograme pierdute mi-au adus multe remarci pozitive si, in consecinta, o stima de sine crescuta, intr-o perioada in care pot spune ca aveam nevoie. Faptul ca am invatat sa ma si bat acum si am invatat cateva notiuni elementare legate de lupta e partea a doua. Eu am plecat doar de la ideea ca vreau sa fac un sport, pentru a imi mentine corpul in forma, acum ca am ajuns la box a fost strict alegerea mea.

| eliza7943 a răspuns:

Sa renunt la o pietenie de 4 ani.