| evelinna01 a întrebat:

Care aveti atacuri de panica si cum se manifesta?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inainte aveam, pai ma panicam in unele situati, ma balbaiam, inima batea puternic, eram nervos, agitat etc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unul nu am happy

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

Bravo tie happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru evelinna01):

Tu ai avut?

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

De multe ori dar nu sunt sigura daca sunt atacuri de panica. De asta voiam sa vad daca toate se manifesta la fel sau difera.

| DoarBogdan a răspuns (pentru evelinna01):

Ai vreo problema anume?

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

Oarecum dar nu pot vorbi aici.

| DoarBogdan a răspuns (pentru evelinna01):

Ah. Inteleg happy

| Felys a răspuns:

Atacurile de panica sunt cu episoade scurte in care respiratia devine imposibila, nu am avut asa ceva dar mi s-a povestit, e foarte periculos, se poate murii

| SergiuBoss11 a răspuns:

La mine e cu spasme, spume la gura si lesinuri.

| pufulescu a răspuns:

Atac de panica nu cunosc, sperieturile sau emotiile puternice se manifesta ca o gheara in stomac.

| evelinna01 explică (pentru pufulescu):

Stiam asta deja. Eu voiam sa aflu daca toate atacurile de panica se manifesta la fel sau daca cineva a trait alte stari intr-un atac de panica.