| Demeister a întrebat:

Care credeți că este oraşul cu cele mai bune spitale/clinici din România?

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Categoric Bucuresti.

| OnuOnulică a răspuns:

București.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bucuresti.

| T0T a răspuns:

București, doar e capitala.

| alexandrualind a răspuns:

Toate sunt aproximativ la fel.La Bucuresti sunt cele mai mari si cele mai bune spitale din Romania!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru alexandrualind):

Depinde, si in Timisoara sunt spitale destul de bune.

| alexandrualind a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Stiu.Dar in general in Bucuresti sunt cele mai mari si cele mai bune.Dar nu spun ca in Timisoara nu sunt spitale bune.
P.S. Oricum in Romania nici un spital nu e bun din cauza ca cei de la Hexi Pharma dilueaza dezinfectantii.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Bucuresti. Dar cam toate spitalele sunt la fel. doar sa ai bani de dat.