| Meme10Meme a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun jurnalist din Romania? Eu cred ca este Malin Bot.

Răspuns Câştigător
| AlexValentinn a răspuns:

Apreciez la el ca este un jurnalist care isi face bine meseria, nu face compromisuri, ii critica/lauda pe fiecare dupa merit si nu dupa interese, spune lucrurilor pe nume, eu am aflat de multe lucruri care nu stiam si nici nu prea aveam de unde de la el. Nu sunt de acord cu el in toate privintele, dar eu il ascult pe Youtube din cand in cand sa aflu o parere obiectiva sau o informatie corecta. Pe langa asta, un lucru foarte important este o persoana neinfluentabila de alte persoane.

| Meme10Meme explică (pentru AlexValentinn):

Nu puteam s-o zic mai bine.

6 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

"Jurnalist bun" este oximoron

| IAR a răspuns:

Ce zace si in ala, eu zic sa nu te increzi 100% in el.

| Meme10Meme explică (pentru IAR):

Și în cine sa ma încred? rolling on the floor

| IAR a răspuns (pentru Meme10Meme):

Doar in tine si familia ta.

| Meme10Meme explică (pentru IAR):

Ok