| Lukasssz a întrebat:

Care credeti ca este principalul motiv pentru care Romania are asa de multe cazuri de Covid zilnic?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Manipularea in masa, interese ascunse in politica

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca doar 30% sau vaccinat

| Celcestietot a răspuns:

N-ai vazut ca in vara nu se intampla nimic? Gripa sezoniera in aceasta perioada happy.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pt ca s-au deschis scolile. Asa e in fiecare an, la 2 saptamani dupa ce se deschid scolile explodeaza nr cazurilor de covid. Copiii nu stiu sa se protejeze si sa fim sinceri, e si greu sa pastrezi distanta intr-o scoala

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Bogdan de la Ploiesti!

| MariaEElena0505 a răspuns:

Oameni care nu se vaccinează. Nu s-a luat niciun fel de măsura..deși se știa ca vine valul patru.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a răspuns:

Pentru ca sunt oameni care nu au grija de ei, adica nespalati, n au masca, etc mai pe scurt nu au grija