| alecsalecs a întrebat:

Care Credeti ca-i cea mai Pretentioasa Etnie Din Romania? Eu zic ca Maghiarii sunt cei mai Pretentiosi voi ce ziceti? dar va rog sa raspundeti cit se poate de politicos sa nu mi se stearga intrebarea deci si raspunsurile voastre..pentru ca am observat ca acest site este extrem de..aspru...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie, Basescu are multe pretentii la coruptie aia da si tiganii pentru ca put prea tare (le e frica de apa).

| Cosminovici18 a răspuns:

Cred ca rusii pentru ca au locuit foarte mult timp in Moldova si faptul ca barbatii sunt,, betivi,, asa sunt si romanii in ziua de azi

| ThePoet a răspuns:

Toti sunt pretentiosi pentru ca le-am dat noi voie. Ar fi timpul sa-i punem cu botul pe labe, eu intotdeauna am fost de parerea asta. Deja se cred ca si stapani aici si asta nu poate fi permis.