| Tomlinson_Louis_1999 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai frumoase orase din lume? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Dubai, New York, Los Angeles, Las Vegas, Sydney, Johannesburg, Roma, Madrid, Paris, Londra, Berlin, Praga, Amsterdam si chiar Bucuresti. happy

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Helsinki, Tampere, Berlin, Viena, Oslo, Londra, San Francisco, Stockholm.

| Pricked a răspuns:

Londra şi Stockholm. day dreaming

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dintre orasele mari ale lumii probabil Roma, NY, Paris, Venetia

Exista insa numeroase orase mici de provincie care arata superb. Gen

Bibury, Anglia (cauta pe google, e superb, absolut superb)

| LTAA a răspuns:

Bucuresti. "Pentru ca" oras natal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amsterdam, Viena, Praga, Bruxelles, Berlin şi Oslo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New York!