| Denissaa a întrebat:

Care credeti ca sunt mai bune, telefoanele cu touch screen sau telefoanele cu tastatura qwerty?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand folosesti mai multi ani telefon cu tastatura obisnuita gen 2abc 3def etc, iti va fi mai greu cu qwerty. Mie nu imi plac telefoanele de genul pentru ca au tastele mici si mai mult ma chinui, cel putin asa cred eu. Si cum eu scriu cu qwerty, la tastatura mare de la pc...realizezi si tu laughing.
Nici alea cu touch nu sunt excelente pentru ca li se blocheaza touch-ul. El se duce la un moment dat, al meu deja da semne dupa 1 an.

Eu totusi le prefer pe alea cu touch.

4 răspunsuri:
| Lightose a răspuns:

Telefoanele cu touch screen nu mi se par tocmai cele mai ''confortabile''. Evident cele cu tastatura quarty sunt mult mai bune!
Sper ca te-am ajutat! Funda?
O zi buna!

| dannyelutzu1_6199 a răspuns:

Deci din punctul meu de vedere tastatura qwerty este mai buna, stiu din proprie experienta am avut un Nokia 5800 xm touch screen si l-am dus la reparat de vreo 5 ori ca i se strica mereu touche-ul, si acum mi-am luat un Nokia e52 qwerty si sunt mai multumit ca de celalaltwinking eu recomand qwerty.winking

| Denissaa explică:

Da as vrea sa stiu care sunt mai rezistente happy

| 5123fsda a răspuns:

Depinde la ce te referi? Pentru ca la telefoane cu touch se strica mai repede sau ce?