| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti voi ca e cel mai tabu subiect aici pe site?

Răspuns Câştigător
| Suck a răspuns:

Femeile sunt un subiect tabu, cum le critici cum ți-o iei.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Nu credeam ca ghiceste cineva laughing. Cum ii ziceam lui Angycut, cum pui o intrebare despre femei, doar esti luat de prost sau injurat -

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prietenia

| Fatamuntilor a răspuns:

Subiecte TABU pe TPU?
Nu cred sa existe asa ceva!
Vad ca se discuta despre orice de la sex (aici cu lux de amanunte orice tehnica se cer si primesc explicatii) la religie (vesnica lupta dintre crestini si atei) problemele adolescentilor, si chiar metode de sinucidere...

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Este unu. De fel la intrebarile de genul (extrem de rare ) se intra doar ca sa se ia la misto userul sau sa fie injurat. Sunt curios daca cineva il ghiceste laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot timpul intrebarile despre useri nu pot fi luate in considerare pentru ca nu pot nici macar convetionale!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu, nu este despre useri.

| LoveSleep a răspuns:

Gramatica limbii române, clar!

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu ma gandesc ca ar fi...relatiile dintre homosexuali. big grin big grin big grin

| VelaJohnny a răspuns:

Nu stiu care ar fi mai tabu, ori intrebarile fetelor ca au menstruatie, ca au ramas gravide sau e sansa de asta sau confruntarea credintelor ateiste si crestine si chiar contradictiile crestinilor intre ei pe baza unor subiecte biblice happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei sunt luati la misto cei care si masoara penisul, desi cred ca toti au facut asta macar o data, mai sunt luati la misto cei care fac anunite propuneri sau isi cauta pe cineva aici. Totusi nu cred ca exista subiect taboo pe TPU, din moment ce se vorbeste despre acesta aici, nu mai e taboo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tabu nu inseamna neaparat ca nu se vorbeste deloc, ci ca e dat la o parte subiectul cu fiecare "revenire", zic eu.