| anonim_4396 a întrebat:

Care credeți voi că este cel mai amuzant utilizator de aici?

24 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din cei care inca sunt activi?
Probabil Sleepul.

Si cu inca cineva care daca o sa vada, sigur o sa imi comenteze.

| Mosotti a răspuns:

VerginicăVacăGrasă

| Celcestietot a răspuns:

Sunt mai mulți, dar dacă ar fi sa aleg unul, probabil că o alegere ok ar fi Sleep. Ca o paranteză, țin minte că RAY m-a făcut să râd sincer cu o întrebare de-a sa. laughing

| Celcestietot a răspuns:

Tu care crezi că este thinking, Crissi?!

| SilentRain a răspuns:

Admina de pe TPU

| Sofer a răspuns:

Nu am ținut cont cine e cel mai amuzant.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Mă gândeam că o să spui Verginică. laughing

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

Rescriu laughing da. VerginicăVacăGrasă.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Te-am citit. laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu! Pui atatea intrebari prostesti si ai explicatii nefondate, incat ma amuza cat de lipsita de cunostinte generale esti.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Vai, nu mă așteptam. surprise Mulțumesc.

Legat de a doua parte, recunosc că nu sunt așa cultivată ca tine. Numai 12 clase am reușit să termin...ksf nai ksf.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci stai in patratica ta, nu mai da lectii combatute de stiinta. Religia nu e stiinta. E o propaganda usoara de subjugare a prostimii. S-a vazut cati adepti mai are la reerendumul pentru familie, desi si din cei care au votat (sub 30%), unii au votat contra, iar altii au votat din traditie.
Tu stii ce este morala?

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Cum să îmi țin gura dacă Hristos e viu? Cine L-a întâlnit nu a reușit niciodată să și-o țină.

Și acum să vedem...despre ce lecții este vorba mai exact? Cum ar fi faptul că eu condamn homosexualitatea? Prefer să mă acuze mulți de homofobie, decât să dau și eu din cap la o minciună. Homosexualitatea este o boală, mai degrabă una a sufletului...cum să admit că este normală? E ca și cum am ascunde gunoiul sub preș. Hai mai bine să facem curățenie ca la carte.winking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti mai desteapta decat cateva sute de psihatri din lume care in anul 1980, in cadrul congresului mondial, au scos homosexualitatea din randul bolilor.
In cadrul conclavului episcopilor catolici din Europa tinut anul trecut a fost data o declaratie obligatorie pentru bisericile din subordine prin care arata ca homosexualitatea nu este boala si ca se interzice incercarile de tratament la nivelul bisericilor.
Curtea suprema de justitie din SUA a interzis experimentele pentru tratarea homosexualitatii.
Doar trei exemple. Si vii tu si spui ca e o boala?! Da, cred ca tu suferi de o boala. Sa stii ca homofobia chiar este o boala, dar, din pacate nu are tratament.
De aceea ti-am spus sa-ti tii gura, nu ca Hristos e viu sau nu. Daca mintea si cultura ta doar la atat te duce, poti sa crezi ce vrei, dar nu mai raspandi aici tot felul de idiotenii.

| gemeni6226 a răspuns:

Pe mine cel mai bine ma amuza cand doi utilizatori incep sa se certe la sectiunea stiinta si filozofie si apoi ajung sa devieze foarte mult de la subiect. Ultima oara am ris la cearta iscata pe intrebarea exista timpul? Precum si anul trecut m-a distrat foarte mult cand se certau hecate si caste.De aceea imi aduc aminte pentru ca salvez in word toate lucrurile ce ma amuza aici.Pacat ca de mult nu am mai avut de ce ride.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verginica si sleep

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VerginicaVacaGrasa

| Florin9Florin9 a răspuns:

Ray când vorbește despre cât de monștri sunt femeile

| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Da...și pe mine mă amuză. Mă întreb dacă vorbește serios.

| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Dar chestia ii ca are dreptate. De pe ce planeta o venit oare femeile?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cristina, cred că e timpul să-ți folosești replica de apărare pe el big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Venus. Nu știai?

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Zilog, e simpatic cum bate câmpii.