| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti voi ca este cel mai tabu subiect?

55 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Frica. Fricile pe care le avem. Și mai ales traumele, acele scene, dureri care sapă în noi și care se derulează la nesfârșit fără să le putem da glas.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Bacemi):

Eu as zice ca frica e prea normala. Nu stiu cat de nediscutata e frica. Un om e cu atat mai sanatos cu cat ii e frica de ce trebuie.

| DeyCj a răspuns:

Credinţa non creştină.

| Speed99 a răspuns:

Daca am discuta cu usurinta despre subiecte tabu inseamna ca nu ar mai fi tabu, chestiile astea nu se discuta.

| T0T a răspuns (pentru Speed99):

Merci că îmi ți partea. laughing Seems legit!

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Pu$$y

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Destroyer. Pu$$y Destroyer. smug oricum, presupun ca sunt ceea ce mananc, nu stiu.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Potentule!

Subiect tabu: cum vine barza la femei!

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ala e subiect tabu doar daca ai 10 ani.

Imi trec chestii mult mai dirty prin cap - alea sunt subiecte cu adevarat tabu.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Speedy, îți dai seama că nici eu nu sunt vreo sfânta, dar nu mi-a venit altceva pe moment, măi Pu$$y destroyer straight face (haha! You wish!)

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

"Pu$$y destroyer - you wish!" - ce vrei sa zici cu asta, Goldie? Tststs, reao.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Nimic! big hug fii băiat cuminte și crede-ma!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cum vine nici dracu nu stie; dar cand pleaca se face mica si intra inapoi in boxeri.winking laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Shhh! Că derutezi minorii! laughing

| RAY a răspuns:

Pe TPU =aspectul fizic e in topul intrebarilor populare vad si daca ma plouat in cap am ramas gravida si voi naste fiul apelor nu

| Drimmero a răspuns:

Iubirea

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe dracu. De la copii de 10 ani pana la mosi de toate varstele vorbesc de chestia asta. Mai incearca.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar acei mosi stiu cu adevarat ce e ea de fapt, ei au trecut prin viata ca sa stie cum e iubirea cu adevarat.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da, bla bla. FOloseste capul ala mai bine si raspunde la intrebare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt de parere ca placerea e cel mai tabu lucru posibil, ca sa fiu pe subiect,, de ce spun asta? Placerea de rang inalt ori e interzisa.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu mi se pare. Mai vezi maine intrebarea asta. Daca nimereste un hahaler sau hahalera subiectul la care ma gandesc eu, primeste funda laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O dai pe subiectivism pana si la o intrebare cand se face apel la propria parere?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca asa pare. Dar mi se pare cel mai tabu subiect. stai ca ma iau de tine in privat. Asteapta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia scuipa tot, sunt curios ce vrei sa zici

| T0T a răspuns:

Hmm, am multe subiecte taboo în cap pe care prefer să nu le discut cu mulți sau mă vor raporta pe la poliție sau psihiatrie.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Da/mi felicitare. Nu judec! Chiar sunt curios acum big grin

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place să fac lumea curioasă laughing Însă sunt introvertit. Doar cu o persoană am discutat despre asta. Deci nu.
Un subiect taboo bun a zis Drimero, iubirea.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Subiectul "iubirea" e tabu cum e zona 51 "secreta". Ca toata lumea stie de ea. Asa si subiectul ala "tabu". "Doar cu o persoană am discutat despre asta" bine domne, bine. Je e gentleman care iti respecta parerea. "firal naibi tu si introvertirea ta. "

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce să faci dacă ai pus o întrebare taboo...

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Apropo ai văzut serialul?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Dublu 'm', diavole, dublu.

Lumea nu intelege ca iubirea e de mii de feluri, toate constituie ceva tabu.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E bine că ai spus la general. De aia ți-am precizat răspunsul, unul foarte bun dat într-o manieră simplă, aparent ieșită din sfera taboo-ului.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

CarE? O.o

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cunosti vorba ' esentele tari se tin in sticlute mici'? Asa si raspunsurile mele, simpliste dar au adevaruri in ele.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Modestule. De aia sunt moarte toate dupa tine, casanova

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Așa e cel mai bine uneori să le dai, să știi.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Nu, dar cred ca o sa ma uit.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-o zic si ti-o mai repet,, drimmero e doar unul!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ti s-a parut vreodata ca ma complic eu?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Asta îmi place la tine.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Si ca sunt tunar, cred ca ai cea mai mare satisfactie cand te contrezi cu mine, n-ai avut ocazia sa ai un rival pe cinste vreodata si asta iti starneste si mai tare motivatia.

Site-ul asta e dominat de diavoli din cate am observat, am dat de vreo 4 cu tot cu tine, niciun tunar

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mai bine că ești doar tu. Și cu unul ca tine e greu, nu vreau să mă gândesc cum era cu mai mulți laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Iti garantez ca unul nu era ca mine si daca erau,, sau daca erau... se ascundeau la infrangeri, eu dupa 2-10 cu Bayern m-am afisat si mi-am spus regretul despre acele meciuri.

Singur impotriva tuturor, duc steagul sus, tovarase

| LoveSleep a răspuns:

"Arsenal câștigă campionatul și UCL".

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Nici macar cel mai deluded fan n-ar zice-o in viata lui, vremea trolling-ului apune pe zi ce trece!

| PersonajFictiv a răspuns:

Viata de apoi.

| syd a răspuns:

Maneta de semnalizare la bmw-uri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.religia, orientarea sexuală, drogurile... poate? idk...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta iceberg chart

| 1231242 a răspuns:

Por no

Răspuns utilizator avertizat
| Habbsha a răspuns:

Niho niho.

| WithinShadows00 a răspuns:

Cateva pe care eu nu le vad bine exploatate sunt:
- (bi)sexualitatea omului (multi inca nu tolereaza astfel de idei - ar trebui mai multa educatie sexuala);
- farmecele (multi spun doar ca-s povesti de babe, dar realitatea e ca si lumea se fereste sa zica mai multe);
- bitcoin (chiar asa, e mult scepticism);
- violenta domestica (in familie; chiar e lucru serios)
- MGTOW vs Feminism big grin

| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Sa fii baiat si sa intrebi pe o fata cand ii incepe perioada.