| DeeeaA a întrebat:

Care crezi ca este tara cea mai frumoasa care trebuie vizitata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu traiesc in Grecia.De 17 ani. Oamenii ar avea o problema dar tara e minunata.Ti se insoreste sufletul la tot pasul.Ca sa nu mai spun despre vestigiile arheologice,Parthenon,Delphi,etc. Tara cu iz de poveste, mare albastra, soare si mult alb...Vino,o vei adora!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fiecare tara e frumoasa in felul ei. Dar eu una nu ma satur de China. Este cu totul speciala. Iar cultura lor este de-a dreptul fascinanta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vizitează pentru început România și apoi vei vedea că este și ea o țară mai mult decât frumoasă!
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Toate tarile au frumusetea si specificul lor, asa ca poti sa afli ceva nou, poti sa vezi ceva frumos si poti sa degusti din bunatatile traditionale ale locului.
Depinde si de cati bani ai pentru a putea vizita o tara mai apropiata ori mai indepartata, o tara cu traditii ori o tara noua asa cum este America.
Totul depinde de gustul fiecaruia, pentru mine cea mai nostalgica mi se pare Italia, care are o clima mediteraneana, privelisti de vis si o cultura asemanatoare cu a noastra.
Tu opiniaza ce vei face ca intr-adevar sa te poti bucura de o vacanta de vis.
Multa sanatate si multa fericire iti doresc.

| AndaWest a răspuns:

Indula denicaieri

| AlexiaClaudia a răspuns:

Franta

| dany3la a răspuns:

Eu as vrea as merg in Mexic (acolo unde se filmeaza telenovele), Franta(sunt o multime de obiective turistice), Spania(o mancare foarte buna).

| Crisis a răspuns:

Toate tarile sunt frumoase in felul lor. Daca ma intrebi pe mine, eu as merge in tarile nordice big grin

| delonia a răspuns:

Eu as zice Anglia in primul rand, Irlanda am auzit ca e frumoasa, Spania, Franta, Mexic si America merita vizitata si mi-ar placea sa vad marele zid chinezesc deci in china

| vodamihai a răspuns:

Eu cred ca tara cea mai frumoasa este Franta.