| DonGiani a întrebat:

Care din desenele animate va plac mai mult? Cele vechi care erau pe cartoon network sau cele de acum? Mie astea noi mi se par niște tâmpenii, nu știu cum poate place asa ceva unora.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drama totala, Un show obisnuit (cred ca mi-au dat lacrimile cand s-a terminat si i-am vazut pe toti din parc cu propriile familii), Adventure Time eram prea mica si nu l-am inteles foarte bine, stiam ceva de o explozie nucleara care a schimbat realitatile si ca pana la urma nu era Finn singurul om ramas pe lume (oricum m-a emotionat si finalul acestui serial). Dar la Un show obisnuit... A fost ceva magic. Odata l-am visat pe J. G. Quintel cum il rugam sa mai continue acest miracol pe care l-a adus in copilaria mea si plangeam, dar n-a facut-o. Totusi va ramane in inima mea pentru totdeauna.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cele vechii

| gemeni6226 a răspuns:

Tom si Jerry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de acum sunt... N-am cuvinte. "Unchiul bunic"
În copilărie mi-au plăcut mult "Viața cu Loiuie" (Mai ales de tatăl lui Louie), "Marcelino pan y vino", "Povestitorul Andersen", "Fred și Barny" (era faza aia cu bărbieritul, când Fred a prins o albină într-o scoică pe post de mașină de ras), Tom și Jerry... Dacă mă gândesc bine, îmi mai vin în minte și altele. Am avut o copilărie frumoasă.

| phantom22 a răspuns:

Finn si jake erau forța, funda dacă ti a placut?