| Florinel a întrebat:

Care dintre aceste doua animeuri este mai frumos : seriile Dragon ball (Dragon ball, Dragon ball z, Dragon ball gt ) sau Naruto(prin naruto ma refer la ambele serii)? ii rog pe fanii acestor animeuri sa raspunda, dar si cei care au auzit de ele si au o anumita parere.

10 răspunsuri:
| Florinel explică:

Mie imi plac seriile dragon ball (dintre ele mai mult dragon ball z ), dar imi place si naruto, da si cum spui tu mai ales shippuden, dar naruto este al 2 anime preferat al meu tongue

| Florinel explică:

Dbz a aparut mai de mult si uni copii nu cred ca au auzit de el, orixum pentru mine dbz ramane cel mai bun :X

| MissLaura a răspuns:

Mai trebuie sa raspund? e fara logica naruto e mai tare! (ai facut-o asa ca sa ma enervezi sau ce?laughing si raspunsurile confirma ca eu am castigat! Naruto forever! long live Naruto!)

| iPetraAnime a răspuns:

Naruto forever

| MrSpooky a răspuns:

Naruto 100%

| Deutzzyka a răspuns:

NARUTOlove strucklove strucklove strucklove strucklove struck:X.imi place naruto la nebunie...mai ales shippudensmugsmug...dar tie ce iti place mai multhee hee?happy

| MARIA_3757 a răspuns:

Eu prefer "Naruto" love struck amandoua sunt frumoase dar Naruto are personajele mult mai placute si povastea mi se pare mai interesanta big grin

| LaviniaPisi a răspuns:

Naruto Clar... mie cel putin imi place foarte tare ambele sezoane big grin Dar si Dragon ball e dragut... funda? love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dbz > db >... orice altceva... > db gt > naruto

| layly a răspuns:

Doar naruto ambele serii