| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Care dintre acestea vi se pare cea mai ciudată superstitie?
http://www.descopera.ro/......reaga-lume

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Minciuni mai ciudate ca astea găsește și un copil de 9 ani.

| KillMePlease a răspuns:

mi-e lene sa le citesc...
da' hai sa zicem toate :p

| AirănMeidăn a răspuns:

a 67-a

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-e lene sa le citesc. laughing
Dar daca tot ai pus intrebarea, cea mai ciudata mi se pare aia ca daca stai in coltul mesei atunci cand mananci, nu te mai casatoresti.

| Copac13 a răspuns:

Si tu intri pe descopera

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Copac13):

Nu intru, am găsit chestia asta pe google

| Anonima0000000000 a răspuns:

| HaLoGeNNN a răspuns:

4. Tot la noi în ţară se crede că nu este bine sa se tăia unghiile copilului mic, până ce acesta împlineşte vârsta de un an, căci altfel devine hoţ când va creşte.
E mai bine ase ca macar aduce si el bani in casa nu ca ceilalti someri.

| Şaptepăcate a răspuns:

48. Se crede că dacă ai mereu un măgar în preajmă, diavolii nu se vor apropia niciodată de tine.
Sunt inconjurat de ei, al dracul Satana de de mai trece de pretectie laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru Şaptepăcate):

Noi am avut azi la scoala langa geam un magar laughing

| Şaptepăcate a răspuns (pentru VibeTrix):

Daca nu ai selfie cu el inseamna ca nu s-a intamplat laughing