| HelpBoy a întrebat:

Care dintre magii sunt mai bune tr saman in jocul metin? Zmeu sau de vindecare?

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Vindecare. happy

| Rebecca_4202 a răspuns:

Eu cred ca sunt ce le mai bune zmeu pentru ca sunt destul de bune buffuri tari,magii destul de bune.Dar, la vindecare dintre toate magiile leacul e cel mai bun celelalte buffuri mi se par prostesti iar, la magii sincer nuimi plac...Asta e parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vindecare pentru ca are magia Vindecare si da viata. big grin

| roxana55 a răspuns:

Zmeu e clar

| roxana55 a răspuns:

Vindecarea este buna doar ca are leacul si magia care iti da viteza in plus majoritatea jucatorilor sunt pe zmeu.Nu vezi samancele de lvl mare ca sunt pe vindecare ...doar alea de lvl mic sunt pe vindecare