| Mark_Fodor_1992 a întrebat:

Care dintre Predator, Om sau Alien? Eu Predator.happy

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Predator. Mie imi place cel mai mult.

4 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

Predator

| DarkLaden a răspuns:

Si eu tot Predator.

| Mark_Fodor_1992 explică:

Da Predatorul este vanatorul suprem mie imi place la el:se face invizibil dar pacat ca la Alieni nu merge,are tun cu plasma, disc de taiere, masca, sulita, ghearele si mai ales hyper sariturile si pozititia lui eu sunt printre cei 2 000 de fanitongue.Si va multumesc pentru raspuns sunteti inspirati sa alegeti corectbig grin. Felicitari.O da mai este tunul cu plasa.Scuzati.big grin
happy si multe felicitari sa imi vedeti Play listul.

| Mark_Fodor_1992 explică:

Totusi predatorul loc 2 dupa om sunt printre cei 4 000 de fani si da imi place capul cea de a 2 ua gura coada si cel care va sare pe fata.(Glumeam in legatura cu predatorul loc 2 sunt la egal alienul cu rasa predator)Mersi de intelegere.