| DonEduardo a întrebat:

Care e artistul vostru muzical vostru preferat?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De la noi, alege tu pentru mine intre Voltaj, Smiley si Carla's Dreams happy
De la straini, e mult mai greu de ales, sunt multi cei care sunt preferati. Daca intrebai de melodia preferata, sigur e una singura, Richard Marx - "Right here waiting", o melodie batrina de 30 de ani, dar mereu noua pentru mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Desi nu ma pasioneaza muzica as asculta oricand queen

| siriusblack98 a răspuns:

Nu am unul. In general ascult ce imi place, cate o piese de la fiecare poate.

| StrongHeart a răspuns:

Nu prea mai am,obisnuiam sa idolatrizez tot felul de artisti,dar am invatat sa diferentiez arta de omul din spatele ei.
Apreciez muzica buna,indiferent de artist,daca ma inspira catre bine, o apreciez, daca nu ma inspira, nici nu o numesc muzica, ci zgomot de fundal.Muzica adevarata trebuie sa inspire.
O melodie preferata pot sa-ti zic totusi, Stairway to Heaven de Led Zeppelin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea complicat de ales. happy Tu ceri doar unul...