| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care e cântărețul vostru favorit? tongue big grin

13 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Leonard Cohen
Bryan Adams
Meat Loaf
Sting
Bon Jovi
Bruce Springsteen

| Andreeush a răspuns:

John Cooper
Jen Ledger
Matt Walst
Samantha Jade
Răzvan Diaconu(Tks)
Andrei Galut
Lousine Gevorkian

| SilentRain a răspuns:

Nimeni altul, NF, Eminem

| Plato a răspuns:

Nu cred ca pot alege unul.
Cedry2k, Cheloo, KaziPloae, in principiu.

Imi plac si ImagineDragons si Twentyonepilots, dar nu neaparat ii ascult regulat.

| HadesSs a răspuns (pentru Plato):

Zici bine ce zici acolo, as adauga Subcarpati, Spike, Machanache laughing etc.

| Plato a răspuns (pentru HadesSs):

De subcarpati si Spike nu stiu nimic in afara ca exista. happy
Macanache, in schimb, e comercial si nu-mi place deloc. Face mizerii de genul "ramai cu mama ta" cu Delia. Care e mesajul lui acolo? Sunt niste cuvinte aruncate, sa sune catchy.

Intr-adevar, Uzzi a cantat cu Ruby, desi e naspa ca a facut asta, a dat-o bine, ca de obicei.

| HadesSs a răspuns (pentru Plato):

Ai dreptate, dar e singura lui melodie comerciala, cauta Macanache -Prieteni happy

| RobertMoon a răspuns:

The Weeknd, Drake, J Cole, Maluma, Migos, iar de la noi nimeni. Avem cantareti de valoare si nu stiu eu?

| Endoryus a răspuns:

Frank Sinatra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No1 - Kurt Cobain, Lana Del Rey, Melanie Martinez, Lady Gaga, Nimeni Altu, KaziPloae și iubesc muzica lui Parov Stelar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roger Waters, Ozzy Osbourne, Johnny Cash thinking

| ThyDoom a răspuns:

Anna Varney Cantodea
Amy Lee
Heike Langhans
Alissa White-Gluz
Ailyn
Emmanuelle Zoldan
Monika Pedersen
Anders Jacobsson
Jari Maenpaa
Ville Valo
Lana Del Rey
Sharon den Adel
Cristina Scabbia
Tarja Turunen
Anette Olzon
Aleah Stanbridge
Underman
Cedry2k
Deliric
etc

| Drexton a răspuns:

Ed Sheeran