| nonny50 a întrebat:

Care e cea mai buna si efficienta cale de a pune masa musculara? pe maini, in special, si piept! fara prea multa sala... ceva gen proteine, steroizi! de unde pot lua si care s cele mai bune metode? funda...big grin

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Nu exista asa ceva. Fara efort fizic{calumea} si carne la masa nu ai cum sa acumulezi muschi.Lasa tu proteinele si pastilele.Astea iti distrug organismul, nu ti-l ajuta. Te rog, asculta-mi sfatul, chiar vreau sa te ajut.