| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna veste pe care ati primit-o in ultimul timp?

37 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Oh, cu siguranta cea mai buna veste pe care am primit-o vara asta este data lansarii noului album a lui Witt Lowry, si in acelasi timp, data lansarii albumului lui NF. Se lanseaza in aceeasi zi, ambele, mor ba! laughing

Din data de 22 Septembrie, veciniii mei vor avea sansa sa asculte muzica buna, pentru prima data in viata lor.

| RAY a răspuns:

Sa intamplat ceva ce nu credeam ca se va intampla vreodata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

M-ai facut curioasa, dar daca e secret, atunci iti respect decizia laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am indragostit, nu am o relatie daca asta te intereseaza, inca mai caut o iubita

| Drimmero a răspuns:

Ca sunt sanatos.

| LoveSleep a răspuns:

Că Yasmin si-a sters contul.
Stai, am visat doar.

| minrest a răspuns:

Cresterea salariului de baza lunar brut cu 30%.

| Nemessys a răspuns:

Mda... nu am mai primit o veste buna de... pfff cred ca ultima veste pe care am primit-o a fost ca am luat 10 la fizica. rolling on the floor Deci ultima nota din viata mea la fizica este 10. Sunt mandru de mine ^_^. (sunt ss si trec in a11-a deci nu mai fac fizica si chimie rolling on the floor )

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Prea veche. Una mai actuala?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Nop. sad Sunt mai anti-social (in alt sens.) si nu are cine sa-mi dea vesti bune. happy

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

O veste buna putea insemna si ca mama ta iti facuse mancarea preferata sau ca ai reusit un anumit lucru( cum a fost cu nota), ca o fata ti-a facut cu ochiul laughing ma refer si la chestii mai marunte, dar care iti aduc o bucurie foarte mare.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

OO DA, mersi ca mi-ai reaminti. Acum 2 saptamani cred... cand a iesit mama de la munca, m-a sunat si mi-a pus intrebarea : tu ce pizza iti lui de la... (locul unde mergeam eu de fiecare data la pizza). Na. eu ii zic de care si dupa ea : bine. hai ca-ti iau una. Si na. am fost fericit rolling on the floor)). Mama mi-a luat pizzza preferata rolling on the floor. Se pune? big grin

Lucruri pe care le-am reusit. hm. sa uit o persoana si sa nu imi mai pese de ea sau de ceea ce s-a intamplat big grin. Deci sunt mandru ca nu ma mai afecteaza.

Daca o fata imi face cu ochiul, nu ma impresioneaza deloc... laughing Intr-un fel sunt,, rau", daca una random ar veni la mine pe strada si mi-ar zice cu o voce dea aia,, hei ce faci dragutule rolling on the floor?" + daca ma mai si atinge sau intr-un fel ma ia in brate. Hai du-te-n...

Serios, ma enerveaza astea tupeiste care daca ma vad mai,, fraier" se dau la mine numai ca sa-si bata joc de mine si sunt ceva genu :,, hai sa vedem cum reactioneaza rolling on the floor))) "

| oprescudorin11 a răspuns:

Eu am aflat ca sunt MURITOR! Asa ca -mi traiesc CLIPA ca si cand as avea ultima secunda de trait!
Am aflat ca este cea mai eficienta veste aflata!

| syd a răspuns:

Ca e vineri

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Ai vrea tu laughing

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la sefu " mai cutarica, sambata ai liber ".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bun laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce m-am rugat o ora sa se intample ceva pentru a nu mai merge la dentist, cand trebuia sa plec a sunat tipa si mi-a zis ca i s-a inundat curtea si nu ne mai putem vedea. A fost cea mai buna veste... pentru mine. laughing

Intr-o seara, pe la 12, ma chinuiam sa dau un ghiveci jos de pe frigider. Pana la urma am reusit sa dau si pamantul pe jos, iar in timp ce eu imi exprimam fericirea ( injurand ) aud cum se sparge o farfurie la vecini. Veste mai buna ca asta n-am primit in viata mea. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camatarul la care aveam o datorie a fost arestat. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing) deci nu-i mai dai datoria?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci nu! day dreaming

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca nu scap, m-au sunat "ofiterii " lui day dreaming

| Kiwibibilă a răspuns:

Că merg sâmbătă la meci.

| Drimmero a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Microbista inraita?

| asperger3 a răspuns:

Ca am primit pomana costum, pat si cu masa( acum o luna pe 28 a murit unchiul meu sad )

| Habbsha a răspuns:

Că am intrat la cibernetică ^^

| anonim_4396 explică (pentru Habbsha):

Felicitari!

| Habbsha a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc.

| Drimmero a răspuns (pentru Habbsha):

Viitorul hacker al Romaniei, te ocupi cu spartul serverelor de la NASA?

| Habbsha a răspuns (pentru Drimmero):

Nu știu nici să schimb un windows. Despre ce vorbești? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Habbsha):

Omul cat traieste invata, nu e pusa degeaba vorba asta, o sa fii renumita pentru serverele facute tandari, asculta la mine)))).

| relativsausigur a răspuns:

As vrea eu sa primesc cea mai buna veste intr-un timp scurt.
Sper sa nu astept cea mai buna veste toata viata laughing.

| MihaelG a răspuns:

Că aș putea fii într-un final lângă persoana iubită! Persoană care m-am rănit foarte mult însă am iertat-o și am sper sa fie adevărat! Dumneavoastră?

| anonim_4396 explică (pentru MihaelG):

La mine a fost o mega surpriza faptul ca tipul de care imi place va face facultatea la noi in oras.

| VictorCti1234 a răspuns:

Pizza e gata!

| anonim_4396 explică (pentru VictorCti1234):

Sa ai pofta!