| Nume6 a întrebat:

Care e cea mai dubioasă persoană pe care aţi întâlnit-o pe TPU?

43 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

ChiftelutaCrocanta
CristiDinBucuresti
Ra....aa...am,no doar atât

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Astea sunt iubirile tale.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Chifteluța, Cristi și Ra nu sunt dubioși deloc.

| J0B0MAT a răspuns:

Păi cam majoritatea sunt dubioși...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CristiDinBucuresti

| Celcestietot a răspuns:

Nu as putea sa ii dau numele, pentru ca nu are. Legenda spune ca putini utilizatori cu conturi vechi isi vor mai aminti de userul al carui nume nu ii era afisat niciodata si care a stat o perioada scurta de timp pe acest site.

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Chifteluta era pedofil
Cristi e nebun după picioare de femeii
Și nu cunosc nici un Ra happy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nop, erau victimele mele

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Şi Tarantino e obsedat după picioare de femei. Pedofili sunt peste tot, au ajuns aproape o normalitate, din păcate.

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Trist

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Ştiu...Şi mai trist e că îmi place Tarantinosad

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Lingăi de picioare laughing)
Nașpa de tine

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Mda, soartă blestemată

| Drimmero a răspuns:

Sunt cu duiumul pe aici, pare ca e refugiul nebunilor.

| OldSoul a răspuns (pentru SilentRain):

Y

Aceeasi parere si aici, desi pe al 2-lea aproape era sa-l uit laughing)

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mie dubioase mi se par frustrările, blocajele psihice. Ălora care li se pare fetish-ul pentru picioare, clar m-ar considera foarte dubios. Însă, fiecare, după perspectiva sa și după cât poate.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu inca ma minunez la faptul ca femeile pe aici sunt cele mai veninoase, le ador cand se cearta unele mimoze pe aici,, iti iei o bere si le citesti.

Ba, eu-s liber, ai chef de baut in seara asta si sa bagam eventual o fifa?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ai cum să fii „veninos" și să nu ai frustrări. Ce ziceam? Probabil sunt genul care bagă în ele dulciuri, beau cidru și mângâie pisici toată seara, singure, pe întuneric.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Izolarea asta i-a tampit si mai mult pe unii, lipsa oxigenarii si a vitaminei D i-a facut sa o ia razna. Femeile fatale astea cu pisicile acasa,, viitoare psihopate

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Oameni slabi care se aseamănă cu o bubă plină de puroi. Când e răscolită împroașcă cu puroi. Dacă o lași în pace, nu e atât de messy. Însă, ca să scape de acel puroi, poate și în realitate trebuie răscolite. Dar nu de noi, că nu avem nicio dorință să ne murdărim.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce nenorocit esti, d-aia esti fratele meu! Un om frustrat ataca pe oricine din motive aberante, un om normal te ataca cand il ataci, cam asta e diferenta.

| aXy99 a răspuns (pentru SilentRain):

Le-ai omis pe anablandiana/annnnnnastasia (sau cum s-o mai numi, ca-si schimba numele foarte des) si pe Sonia6969 (posibil sa fie alte numere).

| lorix a răspuns:

Oho.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Si ce au breh picioarele de femei? Era mai dubios daca era nebun dupa picioarele de barbati...

| mastadont a răspuns:

Eu o țin minte pe anamaria nu mai stiu cum. Care dădea sfaturi la dragoste și sex ca și cum ar fi bărbat. Dacă te luai de ea cu vreun coment pentru aberațiile pe care le spunea uneori îți dădea block. Am primit și eu așa că nu mai știu nimic de ea.

| aXy99 a răspuns (pentru mastadont):

Uneori? laughing
Mereu!
Are la block juma' de comunitate. Cealalta jumatate e inactiva.

| aXy99 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Omul avea o obsesie legata de pantofii cu toc, nu de picioare.

| Frank51 a răspuns:

Nu-mi vine in minte dar stai linistit ca 90% din populatia site-ului sunt dubiosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CristiDinBucurești nu mi se pare ciudat, fetișul pe care îl are el e unul dintre cele mai comune.
Dorotheea21 e cea mai dubioasă, se screme când scrie săraca, e foarte incoerentă și pare că suferă de ceva narcisism