| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa amintire pe care o aveti cu o persoana care va era necunoscuta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eram la firma unde am lucrat inainte si a venit seful de trafic care se ocupa cu rutele pentru Franta. M-a intrebat daca sant nou in firma si mi-a dat noroc + numele lui. Tot el sa oferit in alta ocazie sa-mi lase masina lui dar am refuzat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, buna intrebare.
Stiu ca am una, dar nu imi vine acum in minte. Pana atunci o sa zic alta.

Cand am mers cu trenul odata (si odata ca... cred ca de 4 ori am mers si eu cu trenul la viata mea laughing ), am intalnit 2 persoane, care nici ele nu se cunoasteau, mergeam toti la acelasi eveniment, dar eram din parti diferite.

Calatoria a tinut cam 10 ore, seara. Ne-am imprietenit si am inceput sa jucam mai multe jocuri de societate, dupa am strans o gramada de persoane de pe langa noi, nimeni nu dormea. Eram morti de somn, dar ne-am distrat toti foarte tare, am ras... incredibil de mult laughing. Am ramas placut surprins sa vad cum multi necunoscuti au avut ceva in comun si toti s-au simtit bine big grin.

Apoi am mers la evenimentul respectiv impreuna cu cativa dintre ei si apoi fiecare a mers in alta parte. Nu am intrebat de Facebook sau alte lucruri, nimeni. A fost un moment cu niste oameni de treaba care a trecut big grin. Nimeni nu mai stie cineva de ceilalti (exceptand pe cei care se cunosteau).

Si acum revenind la cea mai frumoasa amintire... ah, inca tot nu a venit. Dar o sa revinwinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Haha, super frumos! Astept sa revii happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu? (intre timp)

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Acum un an mergeam cu metroul, ma intalnisem cu un fost coleg pe care nu il prea suport, si incerca sa ma tot tina de vorba. La un moment dat o femeie care statea chiar in fata mea, paralel, imi zice "Ai niste ochi frumosi". Eram confuz. Incercam sa imi dau seama daca cumva ne stim, mai ales fiind si acel coleg acolo, ma simteam rusinat. Zic intr-un final "Multumesc" si incepem sa vorbim ca si cum ne-am stii. Cu ocazia asta am scapat si de enervantul meu coleg. Acum cateva luni, tot asa in metrou, un barbat m-a vazut cu o punga si ma intreba ce am luat. Ii raspund ca sa nu fiu nepoliticos. Apoi imi arata sacosa lui si imi tot povesteste ce avea in ea. La un moment dat, incerca sa imi arate ceva, dar nu ma prindeam, asa ca am batut pumnul cu el. A tot continuat, eu tot nu pricepeam ce voia, si tot bateam pumnul cu el, de vreo 6 ori. Radeam amandoi ca prostii laughing Bineinteles ambele persoane erau sub influenta alcoolului, dar iti mai prind bine si din astia happy. Poate am altele si mai bune, dar pe moment asta imi amintesc.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

A, pai vezi cum este? laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

laughing da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am amintiri frumoase cu necunoscuti.