| mada_6524 a întrebat:

Care e cea mai mare prostie pe care ati facut-o vreodata?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Pai am chiulit 4 fete de la scoala, n-eam dus la o colega, am taiat o gaina am facut gratar am baut si cate un paharel de must si apoi am venit la ultimile 2 ore ca aveam cu diriginta...ce a iesit va zic in alt episodlaughinglaughinglaughing mentionez ca eram in clasa a X-a eram mari dom'le

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cea mai mare prostie? buna intrebare! Cea mai mare prostie pe care am facut-o a fost sa am incredere in OAMENI

| yasser25 a răspuns:

Sunt prea echilibrat si stapan pe mine ca sa fac prostii!