| nevermatch a întrebat:

Care e cea mai mare realizare a voastra pe 2021?

30 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca am avut momente fericite si am zambit.

| Celcestietot a răspuns:

Cariera si de fapt tot anul. Si daca nu aveam experiente mai putin placute nu aveam de unde invata, nu big grin? Tu cum ti-ai raspunde la intrebare?

| LoveSleep a răspuns:

Ca aproape am luat bacul. Am avut media 5.80.

La tine?

| SilentRain a răspuns:

N-am murit și încă respins acest oxigen nenorocit ce se strecoară cu forța în plămânii mei

| Mayhem666 a răspuns:

Ca am avut sansa sa intalnesc pe Discord pe un server niste oameni absolut fenomenali si m-am distrat mult cu ei.
Si ca i-am cumparat masina lu' mama (partial), Si am descoperit ca am o obsesie pentru cercei, dar asta nu e asa important.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mayhem666):

Cum se numeste serverulhee hee?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Celcestietot):

De ce vrei sa stii?

| Celcestietot a răspuns (pentru Mayhem666):

Am mai fost si pe servere de gameri si cu oameni caterinca si poate am auzit de el, de asta voiam sa stiu happy.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Celcestietot):

Asta nu e server de gameri, si pana sa intru eu, au fost doar 5 persoane in total, acum suntem vreo 20, si stiu care sunt cei care au plecat de pe server, sigur tu nu ai fost una din persoane. Majoritatea care au plecat, au stat maxim o zi acolo.

| nevermatch explică (pentru Mayhem666):

Daca ii spui al cui e serverul face infarctrolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok

| Celcestietot a răspuns (pentru nevermatch):

Asta ce inseamna, esti un cont vechi?

| nevermatch explică (pentru Celcestietot):

Da

| Celcestietot a răspuns (pentru nevermatch):

Si care este numele tau de utilizator?

| nevermatch explică (pentru Celcestietot):

Nu mai este

| Celcestietot a răspuns (pentru nevermatch):

Ok. Daca chiar te stiam voiam sa imi spui numele.

| Mayhem666 a răspuns (pentru nevermatch):

De ce ar face infarct?

| nevermatch explică (pentru Mayhem666):

E o ''prietena buna'' de-a lui

| Mayhem666 a răspuns (pentru nevermatch):

Ok, asta inseamna ca stii de server si al cui e. Cine esti mai exact?

| mentholinks a răspuns:

Desavarsirea.

| gemeni6226 a răspuns:

Ca am supravietuit intemperiilor foarte grele ale vietii a fost un an cu mult mai greu ca anteriorii 5.Nu cel mai greu din viata dar cel mai greu din ultimii 5. Si inca lucrurile nu s-au terminat si azi au fost evenimente destul de neplacute la servici.

| Lukasssz a răspuns:

Ca inca traiesc laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Am intrat la facultate.

| CIaudiu a răspuns:

Ca m-am mutat in Germania.

| Lezok a răspuns:

Vulpoiulebig grin

| Lezok a răspuns:

Isi spune *Mecha* laughing

| Lezok a răspuns:

O.o? Ce repede ti'ai scos arma...globul viitoruluilaughing