| munteanuionvictor a întrebat:

Care e cea mai placuta experienta a voastra cu o persoana necunoscuta? De exemplu un strain v-a ajutat fara sa-i cereti.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aveam o perioadă nasoală rău, simțeam că nimic nu are sens și am cerut câteva sfaturi. Un tip mi-a propus să merg în orașul lui în weekend, să mai scap de monotonie, să pierdem vremea ca băieții. Familia lui avea o pensiune și am stat două zile într-o cameră super faină, doar pentru mine, m-a pus și la masă acolo și nu a acceptat nici un ban pentru asta. Ne-am plimbat cu mașina lui, am fost în club și am făcut cunoștință cu prietenii lui, ba chiar am și plecat mai mulți afară din oraș pentru a ne destinde. Am vorbit deschis despre diverse chestii care ne apasă și mi-a plăcut enorm că a fost foarte autentic. Chiar a fost ceva super tare atunci, aveam mare nevoie de așa ceva.

| gemeni6226 a răspuns:

Cea mai placuta experienta a mea a fost cand am venit la locul de munca unde lucrez acum si toata lumea fara exceptie a fost foarte amabil cu mine.De atunci lucrurile s-au schimbat mai precis din octombrie de cand a venit o directoare noua si e rea cu toata lumea.Multi au si plecat de la noi din acest motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce fetish-uri ai, "razbunatoare si obraznica" big grin. Deja suna bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai zis "oh, yeah that's right"?
Oh, yeah, that's right.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa sa fie!

| xByte a răspuns:

Cea mai placuta experienta cu un strain a fost atunci cand i-a cazut portofelul pe jos, l-am deschis, am luat o hartie de 500 lei din el, si dupa, ca un "bun" cetatean ce sunt ( si modest pe deasupra ) i l-am dat inapoi, el multumindu-mi foarte foarte mult.

| RappaNow a răspuns:

Cea mai plăcută experiență a mea a fost când m-am mutat într-o țară străină la școală și toți mă ajutau să înțeleg mai bine limba străină. Acum datorită lor în 5 luni am învățat limba străină aproape la perfecție. happy