| naya a întrebat:

Care e cea mai porcoasa injuratura pe care o stiti?

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu stiu sa injurOhappy...sunt o fetita micuta si cuminteOhappy...eu nici nu stiu ce inseamna sa injuri Ohappy
batting eyelashes.sunt doar o fetita inocentalove struck Ohappybatting eyelashes big grin

| SweetCandy a răspuns:

Ti s-a facut de suspendare?rolling on the floor

| hândel a răspuns:

Re hazos! Ti telis, e?! Eu n-am un standard. Cand imi vine, scot orice prostie numai sa jignesc cat de tare pot respectiva persoana. S'apoi, n-ar fi frumos fata de ceilalti sa-mi citeasca prostiile.

| albastrel a răspuns:

Chiar vrei sa o postez aici? laughing
sau vrei sa scapi de noi?

| MisterKat a răspuns:

Haouleu! Pacatoaso! Vrei sa injuram in post?! Nu stii ca noi romanii suntem foarte credinciosi?! Suntem asa de credinciosi incat ne putem bate si in fata bisericii pe un mic si o berehee hee
Eh. acum si tu ai auzit injuraturi... Stii cum se spune pe TPU.ro : "Sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti! "

O noapte faina!

Daniel.

| Klara a răspuns:

Lech zayen et ha ima shelcha rolling on the floor

| Klara a răspuns:

V-o zic si-n greaca?

Ise boutsokefalos! (daca vrei sa jignesti pe cineva )

| sorin a răspuns:

Bip

| VladDu a răspuns:

Stiu mute dar rar le folosesc (chiar foarte rar) si atunci numa la glumebig grin.
Daca vreau sa jignesc pe cineva o fac cu cuvinte care exista in DEX.

| andreig a răspuns:

Daca o zic aici zburam toti de pe site, ne declara pe toti complici rolling on the floor

| naya explică:

Rusinoaso!

| naya explică:

In swahili stii ceva?

| adinescu a răspuns:

N-ai vrea sa vezi c pot scote p gura am un vocabular destul d coloratlaughing. Dar eu nu sunt cainele care latra de obicei musc si atat

| sharky88 a răspuns:

Sa te....bip.....in...bip...cu....bip...daca...bip...si cu...bip...deoarece...bip....pentru ca merity....prieteny stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh oh go on pai eu am un vocabular roz-negru laughing [foarte colorat]
Odata m'au enervat niste copchii si eu am inceput sa ii injur laughing aia au ramas cu gura cascata.prietena mea lf...[nici ea nu e prea sfanta laughing ] ...si face ea "Ai inceput ca melodia asta de la brokencyde.mai intai calm.si dupa aia laughing oh go on "
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa-ti spun aici...sa ma aleg cu vreo suspendare sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mankmi-ai pe**a de la c***e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagamas pula0n mortii lu mata cand in accelasi timp taicatau se zabaleste pe ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ticales malaka