| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Care e cea mai puternica jignire primita, care ati pus-o la suflet? De la cine si despre ce?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O sa te insori si pe langa asta o sa ai si copii si sa o ai o viata normala

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns:

Când îmi spune cineva că sunt incapabilă să realizez un lucru pe care eu mi-l doresc.

| gemeni6226 a răspuns:

Cea mai mare jignire mie si la femei in general este cand te atingi de varsta.Cand cineva se refera la varsta mea deja ma jigneste.Stiu si eu ca nu mai sunt tanara si asta doare foarte mult in sunconstient dar cand cineva si puncteaza e foarte jignitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu am cu cine, renunt " spusa in gluma de o persoana care inseamna foarte mult pentru mine.

| KenNine a răspuns:

Jicnirile sunt de mai multe feluri.Am primit-o de la mama mea.Mi-a zis de la 10-11 ani ca nu mai are grija de mine.Nu am vazut-o deloc in ultimii 8 ani.In 20 de ani am vazut-o cel mult 3 ani complet.Pe langa ca ma abandonat si-a mai si batut joc de mine.Nu vreau sa rascolesc amintiri dureroase.

| AdrianTzar a răspuns:

"Jignirile" sunt aduse doar de la oamenii pe care îi apreciem, cuvintele în sine nu ne deranjează dacă nu avem o relație cu persoana aceea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianTzar):

Nu este adevarat. Jignirile care sa te afecteze pot veni si din partea unui strain, depinde doar de cat de sensibila sau puternica este persoana careia i le adresezi.