| мιнαɛℓα36 a întrebat:

Care e cea mai stupida sau stranie intrebare care vi s-a pus vreodata?

http://www.youtube.com/watch?v=qP261mk62n8

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E al tau?

7 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

A patra intrebare mai jos pe pagina (aia care incepe cu "Oare...").

| 4b a răspuns:

N-am avut parte de intrebari stupidelaughing
Noapte bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai handicapata intrebare a fost in clasa a 7-a, cand m-a intrebat profa de chimie in fata clasei daca ma uit la porno, doar pentru ca o numeam pe una PornoStar, bineinteles ca ne-a amuzat intrebarea.
Nu tin minte vreo intrebare stupida, dar prostute au fost multe.
Nici intrebari stranii n-am primit, poate pentru altii li se par stranii, nu ma baga intrebarile in sperieti.

| Andreea304 a răspuns:

"Pot sa-ti ating sanii?"P.s. :Eram la liceu, in baie.

| Deduleț a răspuns:

''Esti virgina?'' sau stranie : ''Vrei sa spargem o oglinda sa vedem daca avem ghinion dupa ce o strigam pe Bloody Mary?'' si multe altelelaughing)

| AlexJr a răspuns:

Pai fii atenta, ma intorceam intr-o seara, pe la 19-20 de ani, mort de beat si am cazut prin casa, din cauza galagiei, maica-mea a venit repede la mine si in timp ce mergeam de-a busilea ma intreaba "iar ai baut nenorocitule?!?!?"
a venit un raspuns la fel de retard "o bere"
oricum, barbatul si daca vine muci de beat acasa vomitand vin rosu, el tot o bere zice ca a baut.

| SusanuIonut9217 a răspuns:

Am cazut odata de pe bicicleta. Aveam o zgarietura cat bratul iar un verisor m-a intrebat te-ai lovit?