| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai ciudat, interesant, memorabil vis sau cosmar care l-ati avut?

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Am visat-o pe mamaimea goala, iar pufarina ei avea ochii beliti, nas, gura si vorbea cu mine.
ciudat, dar mai ales traumatizant.

| neca a răspuns (pentru CoquineNoire):

As avea nevoie de terapie dupa asa un cosmar O)_(O

| Jipa95 a răspuns:

Cand am fost alergat de niste lui foarte mari, ma uitam inapoi si nu am vazut o groapa mare in fata care am cazut in ea, si parca acea groapa nu mai avea fund, cateva momente mai tarziu trezindu-ma din acest cosmar urat straight face

| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca as sta sa le insir pana maine la cate am avut.

| MaliciousDeath a răspuns:

Pana acum cred ca am avut un singur cosmar, si a fost destul de recent.
Eram in pat, dormeam.La fel si in vis.
...Si la un moment dat, vad o umbra neagra langa pat.Mnah,ceva obisnuit, asa ca mi-am intins mana inspre ea...si ce s-a intamplat a fost ca l-am apucat de gluga pe grim reaper.Si e nasol ca am simtit asta pe bune, era palpabil. Dupa s-a apropiat de mine si m-am trezit brusc.straight face