| Rukhsandra a întrebat:

Care e cel mai frumos compliment primit de la persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Te iubesc! Pentru ca stiu ca asta a insemnat ca sunt altfel. Ca nu sunt ca orice alt baiat. Cele mai frumoase vorbe primite de la o fata sunt cele in care mi-a spus ca ura barbatii si credea ca toti sunt la fel pana sa ma fi intalnit pe mine.

3 răspunsuri:
| Rukhsandra explică:

Clodis nu mor caii cand vor cainii laughing

| Ada... a răspuns:

Bunăhappy! Cel e mai frumos compliment cred că a fost atunci când mi-a zis că am nişte ochi foarte frumoşi love struck şi că lui îi plac day dreaming.

| andradat a răspuns:

"Nu o sa te uit cat voi trai."