| Rx5hnS a întrebat:

Care e cel mai funny lucru pe care la-ti făcut când erați beți? Eu m-am dus cu niste prieteni in fata biserici si am pus manele.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eu nu fac absolut deloc la bautura,, beau cu o limita incat sa nu fiu dus pe targa acasa, mereu am plecat pe picioarele mele oriunde m-am dus, cand ma ia si pe mine putin doar ma simt ametit si imi revin rapid.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce ți s-a părut funny? Tu crezi că popii ascultă numai muzică duhovnicească? ))

| OldSoul a răspuns:

Nu am facut mare lucru la betie, in general ma controlez.

Dar, am facut ceva poze cu o sabie in gura laughing Spartan ce sa mai.

Ah, si-mi amenintam un prieten (prin telefon) ca-i fac buzunare rolling on the floor

In rest, ma uitam si eu pe sub mobila laughing Si purtam discutii filozofice despre viata si despre o fata. big grin

| Mieeez666 a răspuns:

Ca eu stiu ce faceam cand eram beat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ieșit cu gașca într-o noapte la o bere. O bere s-a transformat în ceva mai complex și tot așa.
Când am ieșit din local era trecut demult de miezul nopții, și voiam toți să mergem la un fast-food. La un moment dat, m-am simțit extrem de dubios și tot ce aveam nevoie e să stau jos.
Băncile erau pe strada cealaltă, așa că m-am întins efectiv pe jos, pe mijlocu' trotuarului și nu voiam să mă ridic.

Eram tot cu ei p'afară, și stăteam rezemată de bicicleta unui prieten. M-am mișcat, bicicleta la fel și mi-am dat cu capu' de-un mâner și îmi ceream scuze de la ea, lmao

Ahh, eram la masă cu familia într-o seară, eram puțin amețită
Mâncam toți, și la un moment dat încercam să tai osul de la carne cu un cuțit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m/am imbatat vreodata dar ce ti s/a intamplat tie nu e amuzant deloc. Amuzant e sa il vezi pe unu fumat cum vorbeste cu stalpul mai ceva ca cu o persoana. La un moment dat il tinea in brate ca avea impresia ca o sa cada.