| ambicio a întrebat:

Care e cel mai important lucru pentru voi?
Acționați în concordanță cu sentimentele voastre mereu? De ce nu?

Răspuns Câştigător
| DorothyAnn a răspuns:

Stii sentimentul cand descoperi ce te-ar face fericit in viata? Cand ai un plan care sa te duca in directia cea buna? Asta e cel mai important pentru mine: sa ajung unde mi-am propus.

Cand fac o decizie importanta, actionez in asa fel incat sa stiu ca am cele mai multe de castigat, chiar daca as vrea sa merg in alta directie. De ce? Pentru ca asa e viata. Iti pune in cale si obstacole.

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa fiu sanatos si sa ma bucur de ceea ce iubesc eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza... sau budinca?! Pizza cu budinca day dreaming
" 40 de grade la umbra, eu tot nu vreau la racoare "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important lucru pentru mine, este sa fac ceva pentru omenire, vreau sa stiu ca voi lasa ceva in urma, ca n-am trecut asa pur si simplu pe aici. happy Nu chiar de fiecare data, pentru ca nu de fiecare data poti actiona astfel. Cel putin in cazul meu.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta voiam sa scriu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DorothyAnn spune ca pentru ea este important sa ajunga unde si.a propus, pentru mine este important doar drumul.Nici nu conteaza daca voi ajunge vreodata la destinatie.

| ambicio explică (pentru anonim_4396):

Dar știi destinația?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ambicio):

Nu,merg unde ma poarta sufletul.

| ambicio explică (pentru anonim_4396):

Consider că este vital să știm destinația deoarece în funcție de acesta să ne canalizăm energia și acțiunile. Dacă nu știi încotro se îndreaptă viața ta ești pierdut, trăiești fără a avea un scop, dispare plăcerea de a trăi.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Eu merg pe premisa "Nu il numesc vis, ci plan." Tin mult la viitor. Vreau sa fac ceva care sa faca lumea mai buna. Vreau ca in viitor sa se invete despre mine la scoala.

| AdrianVoicu a răspuns:

Sa am hartie igienica la wc.
De ce? pentru ca e greu sa te stergi cu maneca

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Serios!?! Nu esti nici macar penibila, dar minteri amuzanta!

| AdrianVoicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune!?! tu nu estii nici macar pufoasa, dar ''minteri' stufoasa
https://www.youtube.com/watch?v=fyjRknOrqPI

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

E ok. Daca tu m-ai confundat cu o fata, nu inseamna ca si eu ar trebui sa te confund cu un baiat. Eu doar incercam sa spun: Nu raspunde daca nu ai un raspuns!

| AdrianVoicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Tragic... se mai intampla.
Draga Arsenie Boca, tu nu ai răspuns niciodată random la întrebări?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Stai linistita, nu te-a atacat nimeni. Nu e nevoie sa ripostezi. Arsenie Boca? Nici macar nu ma incred in toate lucrurile astea, prefer sa nu ma limitez la atat!

| AdrianVoicu a răspuns (pentru anonim_4396):

Fratili' meu (facut cu alta mama si tata )daca nici ironia nu o intelegi... e cu adevarat tragic
P.S. Inca nu s-a nascut persoana care sa ma atace, am centura neagra la karate Italiene
https://media.tenor.co/images/1e482154206ada2e1b2e78c3bd9905ab/tenor.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

In regula. Nu te cunosc si nu dau atat de multa atentie persoanelor ca tine, de aceea nu mi-am dat seama ca ai fost ironica, e destul de greu sa-ti dai seama din scris, mai ales daca nu cunosti persoana respectiva. Eu nu m-am referit sa te atac la propriu, dar intelegi tu, caci esti fata "desteapta". happy