| MihaiAndrei666 a întrebat:

Care e cel mai tabu subiect?

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul,pentru ca e ceva intim

| RAY a răspuns:

Hecate continui sa demonstrezi faptul ca ai probleme, continua

| RAY a răspuns:

E legat de ultima ta întrebare.De cazurile alea neetice si tot ce deriva din ele.

ce cazuri omule, tie chiar iti place sa provoci suferinta https://ro.wikipedia.org/wiki/Psihopatie

| RAY a răspuns:

Hecate fata esti psihopata, eu nu jignesc useri, dar tie iti place sa iti bati joc de toti, nici un admin nu vede asta, indirect ne faci astfel

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

E sociopata, nu psihopata. Diferenta mare laughing

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Tu o stii mai bine, eu din ce vad i place sa vada suferinta, are zero empatie

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

E o gluma Ray. Si nu pot spune ca stiu pe cineva cu care nu am vorbit fata in fata.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Eu nu glumesc, eu chiar cred, in fine e treaba ei, dar nu am ce discuta cu ea

| RAY a răspuns:

Hecate uite asa iti cunosti propia personalitate, omule mam grabit cand am scris sexul, dar nu trebuia sa ma faci nebun

| RAY a răspuns:

Hecate las ca experimentezi tu pentru 7, 5 miliarde de persoane

| RAY a răspuns:

Hecate care e faza cu toate atacurile astea? ti-a fost dor de mine

| RAY a răspuns:

Hecate eu te am facut curva cand omule, ai vazut tu sa scriu asa ceva, minti nici indirect, drect, minti, acum 51 minute | Hecate a răspuns:
Cică sexul rolling on the floor
E legat de ultima ta întrebare.De cazurile alea neetice si tot ce deriva din ele.

| RAY a răspuns:

Hecate zi-mi si mie ce tot vrei sa imi spui = vreun compliment de iubire?

| Plato a răspuns:

Sexul e cu siguranta un subiect tabu. Chiar daca se trezesc cateva destepte si destepti sa spuna ca e ceva obisnuit sa vorbesti despre sex, o sa vezi ca nu-ti vor raspunde la nicio intrebare despre sexualitatea lor. Deci un fel de wanna-be open-minded, dar doar la teorie, cand vine practica fac pasul inapoi. happy
Sexul e un subiect tabu, mereu a fost si asa va ramane, oricate sfortari s-ar face.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ea nu stie de astea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Îți răspund la ce vrei tu happy

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu ma refeream la tine, vorbeam in general. "
Totusi, o sa tin minte oferta. happy

| StrongHeart a răspuns:

Ciupercile psihedelice, ayahuasca, dmt sunt destul de taboo la noi

| Endoryus a răspuns:

Canibalismul

| HadesSs a răspuns:

Clar sexul, daca incepi sa dezvolti deja se uita ciudat lumealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică sexul rolling on the floor
E legat de ultima ta întrebare.De cazurile alea neetice si tot ce deriva din ele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce probleme am, ray?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si multi dusmani? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai dat deja link-ul asta de cel puțin 3 ori.Mai am puțin si îl invat pe de rost. https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Act_sexual Ca tot îți place sa vorbești despre lucruri de care nu ai habar.Citeste si tu lucruri mai utile, pe care le poți măcar intelege, dacă nu si experimenta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Ești tu sigura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu trebuia sa ma faci nebun"
Doamne ferește. Unde te-am făcut nebun? Arata-mi si mie. Spre deosebire de tine, eu nu folosesc cuvinte aiurea.Nu jignești userii, dar ma faci indirect curva.Atata ipocrizie...plâng.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se zice ca de la dusmani mai inveti cate ceva despre tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai invatat ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Imi stiu propriul caracter

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu pe al meu

| Dandinelle a răspuns:

Sexul
religia

| sopranaCadaverica a răspuns:

Nerofilia, scatofilia...incestul...

| SEMIHA a răspuns:

Pentru copii, mereu va fi educația sexuală un subiect ocolit, de asemenea adolescența cu transformările ei atât fizice, cât și cele psihice asupra lor.

La restul depinde. Fiecare cu reținerile lui. Părerile sunt împărțite, este normal.