| anonim_4396 a întrebat:

Care e cuplul vostru preferat de celebritati?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desi stiu ca nu ar trebui sa raspund, totusi raspund: nu am asa ceva ^_^

| LoveSleep a răspuns:

Andra și Jean de la Craiova.
Au împreună și un copil.

| SilentRain a răspuns:

Elodia si Cioaca

| gemeni6226 a răspuns:

Angelina Jolie -Brad Pitt si Catherina Zeta Jones -Michael Douglas.

| Apokales a răspuns:

Nu m-am gandit ca am asa ceva si chiar nu am asa ceva. Insa astazi am vazut o stire cu Melania si Donald Trump. Cum ti se pare cuplul asta?

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Melani donald trump laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bonnie si Clyde

| UnDiavol a răspuns:

Https://youtu.be/MRRGVv6ahgc
Sunt soți și soție in realitate și au scos o piesă împreuna este real totul asta este iubirea Adevărată cu Adevărată mai ales când intelgi ce spune îți dai semă cu adevărată ca se iubesc unul pe altul cu Adevărată

| AndrElle a răspuns:

Salman Khan Iulia Vântur
Antonia Alex Velea
Charlie Puth Meghan Trainor
Aishwarya Ray Abiceck Bachan
Livia Pirvu Stefan Bănică Nr.