| erg4me a întrebat:

Care e diferenta dintre laptop si notebook (in afara de dimensiuni big grin ) care este mai bun. ziceti avantaje si dezavantaje. voi ce aveti? poate imi dati si cateva exemple de firme, daca se poate pana in 2 000 de lei. mersi mult

1 răspuns:
| Ionutz a răspuns:

Normal ca este mai bun un laptop memorie conteaza cel mai mult bine dimensiunine nohh dar 100% ii mai bun un laptor are foarte multe avamntaje de cat notebook si pe deasupra pe putine dezavantaje... si in legatura cu pretu inccearca la altex gasesti acolo ieftine...