| TomyBrave2019 a întrebat:

Care e diferența dintre muzică 8D și muzică 16D? Pentru că eu nu văd niciuna laughing.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca s-a ajuns acolo. Cu toate ca nici in casti nu se aude bine 8D, ci doar efectul de indepartare si miscare al melodiei face totul. Incearca la un sistem audio 5.1

| lilith16 a răspuns:

Se aude diferit, daca porti casti auzi ba intr-o casca, ba in alta, unele melodii sunt interesante daca le auzi asa

| KaanNoah a răspuns:

Probabil e doar clickbait. Te face sa intri pe video cand vezi acolo 16Dlaughing)

| TomyBrave2019 explică (pentru KaanNoah):

Adevărat laughing
Scrie în titlu că e "16D nu 8D!". Copii disperați pentru view-uri laughing
Am văzut că cineva a scris la un video 8D: "E A R G A S M". Aia a fost bună laughing

| KaanNoah a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Hahahah laughing