| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

Care e diferenta intre Cola si Pepsi? Mie mi se pare ca au acelasi gust.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu crezi ca au acelasi gust spune-mi si mie cum se face ca imi place pepsi dar cola nu? e diferenta mare intre ele

| FemeiaPisică a răspuns:

Pepsi are în rețetă și lămâie.

| Wøodenpints a răspuns:

Pepsi e mai apă chioară și făcut după o rețetă care-i ciordeală nesimțită după Coca-Cola.

| Rakanishuu a răspuns:

Ţi se pare. Mie-mi place mai mult Pepsi decât Cola. Tot din cauza gustului. Nu ştiu cum să explic diferenţa. Încearcă mai atent.

| einenebun23 a răspuns:

Atunci inseamna ca nu ai simtul gustului dezvoltat. E mare diferenta intre ele de exemplu mie imi place mai mult Cola.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Preţul! laughing

| IuseinLavinia a răspuns:

Cola e mai puternica, decat Pepsi! Asa zic eu!

| HighDM a răspuns:

Asta cred si eu laughing

| Ioan_Dinus_1997 a răspuns:

Este cam la fel tot suc negru este doar ca la pepsi este mai putin zahar si are lamaie iar la coma are mult zahar