| AvalohAlyn a întrebat:

Care e dorinta ta cea mai mare?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi-am tras o masina care imi place, si am ramas in pana de dorinte "mari". Vreau casa si alte chestii scumpe/de durata, dar nici una nu e dorinta arzatoare.

| Mosotti a răspuns:

Sa fiu ca Rothschild sa am averea (500000 de miliarde de dolari, 500 trilioane) si influenta lui, sa vad cum este sa obtii ce doresti oriunde pe glob, sa ai acces la ultimile realizari medicale, tehnologice si tot, de care noi nu vom afla curand.

De exemplu nu exista haribo cu stevia, doar cu zahar sau altele. Daca le facea cu stevia aveau cam zero kcal in loc de 350 pe 100 g, ca se baga gelatina, colorant, arome si indulcitor, si cum stevia are 0 kcal, era brici. Daca erai ca ala aveai, ca iti facea miniproductie pentru tine.
Adica chestii ce depasesc ce pot face bogatii pe care noi ii stim.
Un bogat de rand fie ca si Bill Gates, isi permite un calculator ultima tehnologie, alalalt are ceva de care inca gates nu a aflat ca exista.

| gemeni6226 a răspuns:

Sa-mi vad copiii mereu fericiti.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa-mi elimin dusmanii definitiv, ochi pentru ochi si dinte pentru dinte exact cum scrie la carte https://www.youtube.com/watch?v=_ImqOoowsyo

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nici nu sti cat de mult imi doresc asta din tot sufletul, am asa o ura mare fata de ei.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

E singurul lucru pe care il vreau de la viata ca sa am in sfarsit liniste.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Sa fie totul exact cum este acum.