| Superior a întrebat:

Care e faza cu avioanele disparute care nu s-au gasit de ani de zile? EX : Zborul 370. (i think aliens)

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Au cazut in locuri in care nimeni nu le-a cautat, ei cred ca sunt in ocean si cauta pe acolo cand el o fi prin nu stiu ce munti, sau prin siberia.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ti-a zis Mihai,el stie ce nu stiu nici autoritatile.
Iti dai seama ca daca il descopera astia de la serviciile secrete il recruteaza?
Uite si tu cu cata siguranta vorbeste omu, zici ca a fost acolo.
Da ba cum ziceam, avionu e prin munti undeva,au uitat aia sa il caute,erau doua sute si ceva de persoane acolo adica meh, mai uitam si noi putin.
Ei s-au dus doar asa sa vada peisajul, nu l-au cautat chiar mult, intelegi?
A doua zi era un meci de fotbal si mai multi din soldatii aia aveau bere si mna, faceau mult pe drum si au zis sa renunte la cautari, au zis ca " lasa ma.ce munti si siberie vrei tu? maine e meciul de fotbal!" si apoi toti au zis " da ba, chiar, noi stam prin boscheti si cautam avioane in loc sa pregatim berea si semintele Nutline? " si au plecat.DAR daca era Mihai acolo le zicea " Ma, hai ca-i in siberia avionu sau in munti!" si asa era descoperit, dar uite ca viata nu a tinut cu pasageri, Mihai nu a fost acolo sad

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ai impresia ca Tea este doar cat budigaii tai!?winking laughing tongue