| RosaliaOriginala a întrebat:

Care e faza cu cifrele alea random pe care le pun toti la profil pe Instagram? De ex: 3:04, 0:45, etc

Nu postez nimic niciodată pe Instagram pentru ca viata mea nu depinde de social media, dar sunt curios în legătură cu asta

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Probabil o ora care semnifica ceva pentru persoana respectiva, n-am indee, n-am intrat niciodata pe Instagram.

| RosaliaOriginala explică (pentru Dismally):

Nu recomand sa intrii, e o platforma pentru astia obsedati de social media care se simt importanti daca posteaza ce mananca ei in fiecare zi sau unde calatoresc, pe scurt o platforma in care te lauzi cu cat de buna e viata ta

| suntserios a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Sa vezi cum e pe tiktok