| Catrice a întrebat:

Care e întrebarea cea mai... amuzanta/ireala/inimaginabila [ca sa nu zic cretina/idioata/stupida...hopa!] întâlnită pe TPU?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca intrebarile de acest fel se regasesc in cadrul persoanelor care chiar nu stiu ca asta vor sa zica, nu in cadrul celor care pun astfel de intrebari cu buna stiinta doar pentru "divertisment" iar lumea sa stie asta. Atunci nu mai e amuzanta.
Cele mai multe sunt legate de sex iar restul conversationaliste.

Daaar nu le stiu pe de rost pe toate sad

| Celcestietot a răspuns:

Tocmai ce a fost ștearsă, spun asta pentru că nu o mai găsesc. Era ceva legat de un băiat care își imagina ce ar fi dacă ar avea o sora și ar atinge-o sau mai știu eu ce. Poate ști acea întrebare.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Era unul care spunea că și-a cuplat nevasta cu un turc, deoarece ea nu era mulțumită cu el. „Din păcate" a fost ștearsă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am văzut atât de multe întrebări de genul încât nici nu aş mai putea să spun care le întrece pe toate. Când e vorba de TPU, nu mă mai surprinde nimic.
Una dintre ele ar fi cea în care o fetiţă întreabă dacă e posibil să fi rămas gravidă cu o cariocă.

| acerr a răspuns:

Ideea e super raspandita pe net si ma gandeam sa o avem si noi aici.
De ce culoare rosie e rosie, daca de fapt e neagra si am fost mintiti tot timpul?
Atunci insemna ca mancam mure cand de fapt mancam rosii.

| lilith16 a răspuns:

Pe primul loc sunt eu cu cele mai stupide întrebări dar mai este femeia aia vegana sau vegetariană care face spam ca cum putem noi sa mancam carne

| Catrice explică (pentru lilith16):

Parca vad ca nu renunță pana când tot TPU devine vegan rolling on the floor