| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Care e luna pe care o urati cel mai mult?

52 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Noiembrie

| Bondarel99 a răspuns:

Noiembrie.

| Superior a răspuns (pentru Bondarel99):

Noiembrie? straight face

| Bondarel99 a răspuns (pentru Superior):

E deprimanta.

| Speed99 a răspuns:

Noiembrie. În luna aia s-a născut un eșec.

| DeathIncarnate a răspuns:

Aprilie

| RAY a răspuns:

Urasc a treispea luna a anului

| Drimmero a răspuns:

Februarie,e si ziua mea,, dar nu suport iarna, vreau sa fie cald mereu

| Freya1 a răspuns:

Orce luna in care ploua.Detest ploaia

| Mădă0611 a răspuns:

Nu imi place frigul, dar nu urasc lunile de iarna, iunie nu imi place; e frumoasa, calduroasa, dar imi miroase a mortaciune. De la caldura, orice chestie moarta pute, rapid. Si pe langa asta, in iunie incepea vacanta de vara, deci despartire.

| OldSoul a răspuns:

Luna de pe cer!
Se pune?

| sofisis a răspuns:

Ianuarie si februarie. Atunci ninge si e naspa.

| Nemessys a răspuns:

Decembrie. Nu intreba de ce.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Nemessys):

De ce? Pentru ca vine sarbatoarea genocidului porcilor pe nume Ghita, simfoniilor in amiaza mare si practicilor pagane?

| syd2 a răspuns (pentru Nemessys):

Ai zis asta special ca sa te intrebe straight face

| Nemessys a răspuns (pentru syd2):

-_- Sunt in stare sa ofer si eu un argument. Puteam sa zic,, decembrie, pentru ca... "
Si pentru asta tu dai eronat? straight face

| Xelon a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Apreciez ca esti directa laughing))

| Nemessys a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

straight face

dar tu care luna o urasti cel mai mult? happy

| syd2 a răspuns (pentru Nemessys):

Ba nu-i mare lucru :3

| Amalia12345678 a răspuns (pentru Xelon):

La varsta ta deja te gandesti la asta, trist sad

| Xelon a răspuns (pentru Amalia12345678):

Ce sa fac Ama, nu pot fi asa relaxat ca tine laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Nemessys):

Chiar daca nu imi place iarna, o sa zic septembrie. Luna asta ma baga in depresie. Incepe scoala, stau inchisa 6 ore cu niste colegi afurisiti, sunt stresata mai tot timpul, bioritmul imi e dat peste cap, nu pot sa ma uit la seriale/animeuri, trebuie sa car in spate cate 3 kg (asta in zilele lejere), nici nu stiu cu ce sa ma imbrac, pentru ca nu e nici frig, nici cald, nu pot sa mai vorbesc cu cel mai bun prieten, iar vorba aia "Cel mai singuri te simti printre oameni" e al naibii de adevarata si trebuie intotdeauna ca toate bolile sa se adune la mine, incat sa nu mai pot nici macar sa ma ridic din pat. (=-=)d

| Nemessys a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Eu nu m-am referit la faptul ca este iarna.
Si eu aveam de ales intre septembrie si decembrie, tot din acelasi motiv ca al tau. Dar m-am gandit mai bine si am ales decembrie fara doar si poate. Sper ca atunci cand vine sa treaca mai repede.

Nu-i bye. mai ai putin si scapi. big grin

| Yasmin875 a răspuns (pentru Nemessys):

E frumos în luna decembrie. Avem vacanta 3 saptamani.Vin sărbătorile:Moș Nicolae, Mos Crăciun, Revelionul.love struckDe obicei în luna decembrie nu e așa frig cum e in luna ianuarie când vine gerul si bate crivatul.Nici măcar nu e zăpadă in decembrie sau dacă e se topește imediat.love struck

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Yasmin875):

Sarbatorile nu-s asa amuzante, mai ales daca esti singur.
In Mos Craciun nu mai cred nici copiii de 5 ani. Craciunul e doar o sarbatoare cu origini pagane, o sarbatoare superficiala, cand toti sunt agitati sa faca pregatiri, sa dea cadouri ca sa primeasca cadouri si atat.

| Freya1 a răspuns (pentru Nemessys):

Eu stiu de ce urasti decembrie laughing

| Nemessys a răspuns (pentru Freya1):

De ce? happy

| Freya1 a răspuns (pentru Nemessys):

Ca sunt sarbatorile si tu esti singuuuur tongue

| Theo94 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Sunt ateu si imi place craciunul, este o regula ca doar unii ar trebui sa-l sarbatoreasca si sa-l placa?

| oprescudorin11 a răspuns:

Cred ca AUGUST! In timpul vietii am avut cele mai mari suferinte! Fix, in luna asta!

| Clorox a răspuns:

Cel mai probabil martie... E ceva legat de aceasta luna, nu o suport.

| oglindasultanului a răspuns:

Octombrie.

| syd2 a răspuns:

Februarie. Ma enerveaza zapada aia topita peste tot.

| Superior a răspuns:

Cred ca toate, pentru ca atunci cand trece o luna, iti dai seama ca a trecut inca o luna din cele aprox. 840 pe care un om le are in mod normal pana la capataiul vietii.

| Staind a răspuns:

Martie

| Samariteanul a răspuns:

Iunie,pentru ca atunci m-am nascut.

| syd a răspuns:

Cea care orbiteaza in jurul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.mai, iunie, iulie, august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noiembrie e singura lună din an care îmi convine, mă atrage.În rest hate, hate, hate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulie pentru ca este foarte cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunile de toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna in care mi-am pierdut masina la poker, februarie.

| Yasmin875 a răspuns:

Februarie.Singura zi din luna februarie care îmi place e ziua îndrăgostiților.love struck

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa lunile de vara, insa nu le "urasc", e mult spus. Fie iulie.

| Teffan a răspuns:

N-am nicio idee, probabil lunile de toamna, pentru ca nu suport toamna.

| Xelon a răspuns:

Noiembrie ca este ziua mea si ma gandesc ca am m-ai imbatranit 1 an.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Xelon):

Sau ca esti mai aproape de moarte cu an. >_>

| Fumiko a răspuns:

Septembie,stiu ca incepe scoala :'(

| Volsvagan70 a răspuns:

Septembrie