| Selena54 a răspuns:

Mah eu am Sony Ericsson w205... daca vrei sa-ti cumperi tel de asta trebuie sa iti cumperi card pentru ca are memoria foarte mica.muzica se aude bine daca nu dai tare, poze face dragute daca este lumina cand le faci, nu are blitz ceea ce ma scoate din sarite.straight face hmmm. oare ce nu mai imi place la el. a da. daca vrei sa dai muzica tare nu se aude foarte clar, nu are cablu de date
(ceea ce e absolut iingrozitor) si...cam atat.despre Samsung nu prea stiu e sa zic.are o colega. pozele nu ies foarte stralucite dar muzica se aude bine si e foarte foarte rezistent laughing colega mea l-a aruncat vreo 2 metri in aer si a cazut pe asfalt si merge perfect.

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sony ericson.si are si doua difuzoare love struck

| oVeveritzaDulcexD explică:

Sa-i multumeasca domnului ca nu sa scricat rolling on the floor