| anonim_4396 a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat? Aveti u­nul singur sau il schimbati des?

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

HUGO BOSS Night. Mai incerc si altele, dar asta imi place cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt câteva care îmi plac în mod special...pe care le schimb în funcție de starea de spirit.

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu le schimb ca pe sosete happy si noua mea pasiune e sa ma dau inainte de culcare cu un parfum mai fresh, calmant asa, ca sa dorm mai bine. Imi place f mult asta -- https://madisonperfumery.com/......a-and-sky/