| anonim_4396 a întrebat:

Care e personajul vostru preferat din film/serial/carte:
1)masculin
2)feminin
3)dintr-o animatie
4)anime
5)carte

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Să vedem... personaj masculin, Theodore „T-Bag" Bagwell din „Prison Break". Dacă aș sta să mă gândesc încă un minut, probabil mi-ar mai trece prin minte încă 50, așa că rămân la primul laughing.
Personaj feminin, Lisbeth Salander din „The Girl with the Dragon Tattoo".
Preferatul meu dintr-o animație e Eric Cartman din „South Park", hands down.
Nu sunt fană înrăită anime, dar... Orochimaru din „Naruto".
Dintr-o carte, cred că Woland din „Maestrul și Margareta" de Bulgakov.
Numai bine!

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, perosnajul meu preferat este dintr-un animeu Lovely Complex. Il cheama Otani, este un perosnaj masculin, dupa cum amm mai spus este dintr-o animatie( mai exact un animeu) si imi place stangacia, bunatatea si frumusetea lui prin care ii cucereste inima lui Koizumi.

| oOSaritaOo a răspuns:

1. Eddie Murphy şi Bruce Almighty(îmi pare rău dacă nu le-am scris numele corect)
2. Jennifer Love, joacă ea în Mesaje de dincolo
3. îmi place de Tom şi Jerry. laughing
4. nu ştiu pe nimeni, deşi ador animeurile dar, din păcate, nu ştiu unde le pot vedea. Când eram mică se dădeau la TV. Dar e drăguţă tipa din poza mea de profil. tongue
5. nu prea citesc cărţi interesante, decât cele pentru şcoală, iar singura carte interesantă pe care am citit-o este un fel de autobibiografie a lui Ben Carson, un doctor renumit. happy

| W3R4 a răspuns:

1.Dr.House
2.Ally McBeal
3.Kiara (cea din imagine)
4.Naruto
5...

| Zatharra a răspuns:

1.Johnny Depp(film)
2. Fausta(carte) sau Angelina Jolie(film)
3.Donald Duck
4.Nu mă uit la aşa ceva
5.Nu ştiu sigur ce vrei să zici prin ''carte''.

| BlackEyedGirl a răspuns:

1. Eddie Murphy
2. KLristen Stewart
3. Louie (Viata cu Louie)
4. nu imi vine nimic in minte...
5. Cartea mea preferata este "Academia Vampirilor" si imi plac toate personajele la fel de mult

| MauiAgain a răspuns:

V for Vendetta
The Bride din Kill Bill
Brian Griffin din Family Guy
Jin Kazama din Tekken