| TFL007 a întrebat:

Care e situatia in Bucuresti, ce e inchis, cat mai dureaza izolarea si de la ce ora nu mai ai voie sa iesi pe strada? Mersi

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

La fel ca in toata tara. Nu ai voie sa iesi din casa intre orele 23:00 si 5:00 daca nu ai declaratie pe proprie raspundere. Scoala se face online. Restaurante, baruri, cafenele inchise. Masca obligatorie peste tot. Valabil pana la 9 decembrie, daca este nevoie, se va prelungii.